Perfumy na ślub – jak wybrać najlepsze?

Ślub to dzień, w którym chcemy wypaść jak najlepiej i mieć świadomość, że wszystko jest dopięte na ostatni guzik. Masa przygotowań i załatwiania często przyprawia nas o zawrót głowy. Sakramentalne ‘tak’ to dla wielu kobiet coś wyjątkowego a biała suknia i welon to ich największe marzenie. O ile wybór odpowiedniej kreacji i biżuterii to prosta sprawa, o tyle dobór dodatków może dla niektórych pań okazać się nie lada wyzwaniem. Dzisiaj pod lupę bierzemy perfumy. Otulone pięknym zapachem czujemy się atrakcyjne, pewne siebie i wzbudzamy zachwyt wśród otoczenia. Jakie pachnidło wybrać na ślub, by nie popełnić gafy a oczarować innych pięknym aromatem?

Czym powinniśmy się kierować przy wyborze zapachu na ślub?

Przy wyborze odpowiednich perfum na ten wyjątkowy dzień, weźmy pod uwagę porę roku, podczas której staniemy na ślubnym kobiercu. Latem najlepiej sprawdzają się perfumy o delikatnym, subtelnym kwiatowo-owocowym zapachu. Zazwyczaj takie perfumy kojarzą się z niewinnością jak również romantyzmem. Pachnidła ciepłe, wyraziste z akordami korzennymi bądź drzewnymi zostawmy na inne okazje. Podczas upalnych dni mogą ona sprawiać wrażenie duszących i nie do końca przypaść do gustu innym gościom.

Warto także pamiętać o tym, że ślub to dzień, w którym nie powinniśmy eksperymentować z zapachami i testować nowych perfum. Najlepiej użyjmy pachnidła, któremu jesteśmy wierni od lat i w towarzystwie którego dobrze się czujemy. Zapach perfum ma być przede wszystkim przyjemny dla naszego nosa ale musimy w tym dniu mieć także wzgląd na innych gości.

Jeśli nie możemy zdecydować się na konkretny zapach warto w tej kwestii zasięgnąć rady u swojego narzeczonego. Nasze perfumy powinny także przypaść do gustu naszemu przyszłemu mężowi – w końcu to on spędzi u naszego boku najwięcej czasu.

W dzisiejszych czasach zarówno drogerie jak i perfumerie internetowe oferują tak szeroki asortyment, że bez problemu znajdziemy zapach, który idealnie sprawdzi się w dniu ślubu i który oczaruje nie tylko nas ale również naszych gości.

Więcej na temat perfum można przeczytać na stronie https://blog.esentire.pl/