Jakie zapachy u kobiet lubią mężczyźni?

Perfumy działają na nasze zmysły i potrafią wzbudzić zachwyt wśród otoczenia. Otuleni pięknym zapachem czujemy pozytywną energię i poprawia się nasze samopoczucie. Odpowiednio dobrane perfumy dodają na atrakcyjności, elegancji jak również pewności siebie. Z tego właśnie względu tak chętnie sięgamy po perfumy i używamy ich praktycznie każdego dnia. Wyjście do pracy,spotkanie z przyjaciółmi, romantyczna kolacja czy wieczorna impreza to idealne okazje do tego, by skropić się swoimi ulubionymi perfumami. W dzisiejszych czasach wybór zarówno w perfumerii internetowej jak i stacjonarnej jest tak spory, że nie sposób nie znaleźć czegoś, co wpasuje się w nasze gusta. Perfumy bowiem muszą idealnie pasować do naszego stylu bycia czy charakteru. Tylko wtedy zapach posiada magiczną moc – potrafi uwodzić, kusić i przyciągać uwagę płci przeciwnej. Jakie zapachy u kobiet w szczególności podobają się mężczyznom?

Jakie perfumy damskie podobają się facetom?

Na zmysł powonienia u panów, świetnie działają perfumy o wyrazistym, kwiatowo-owocowym zapachu. Według mężczyzn używają ich kobiety o silnej osobowości, pewne siebie, które wiedzą, czego chcą od życia. Takie zapachy uznawane są również jako zmysłowe i uwodzicielskie.

Mężczyźni uwielbiają również damskie perfumy o rześkich, lekkich aromatach. Świadczą one o wrażliwości kobiety, jej skromności oraz duszy romantyczki. Orzeźwiające zapachy dodają nam energii do działania i chęci do życia. Czujemy się radosne, odprężone i pełne optymizmu.

Faceci z pewnością zwrócą również uwagę na zapachy cięższe i bardziej wyraziste. Dodają nam one elegancji oraz seksapilu. Dzięki nim czujemy się kobieco i zmysłowo.

Za każdym razem trzeba pamiętać jednak, że zapach powinien nie tylko kusić, uwodzić i przykuwać uwagę innych ale przede wszystkim być dopasowany do naszego stylu bycia i odzwierciedlać nasz charakter. Skropione aromatem musimy się dobrze z nim czuć, w przeciwnym razie unosząca się w pobliżu nas woń może okazać się dla nas męcząca i drażniąca.

Więcej na temat perfum można przeczytać na stronie https://blog.esentire.pl/