Dla kogo tester perfum?

Chyba każdy z nas ma swój ulubione perfumy, z którymi nigdy się nie rozstaje. Otuleni pięknym zapachem czujemy się atrakcyjni i pewni siebie. Perfumy pozwalają nam poczuć się wyjątkowo i wyrazić swoją osobowość. Ceny niektórych z nich czasami znacznie przewyższają nasze możliwości finansowe. Co więc zrobić, by móc cieszyć się swoim ulubionym zapachem mimo wysokiej ceny? Na szczęście jest jedno rozwiązanie – zakup testera.

Czym różni się tester od oryginalnych perfum?

Z testerami najczęściej spotykamy się w perfumeriach gdy planujemy zakup oryginalnego produktu. Krótko można opisać go jako próbkę, dzięki której możemy poznać zapach perfum. Sprzedawcy tym samym chcą zachęcić klientów do zakupu i często im się to udaje. Istnieje nawet pogląd, że tester jest dużo bardziej intensywny od oryginalnych perfum a sam zapach utrzymuje się znacznie dłużej. Te argumenty jednak nie do końca pokrywają się z prawdą. Po pierwsze, byłoby to niezgodne z prawem a po drugie obciążałoby producenta znacznymi kosztami w związku z wypuszczeniem odrębnej linii produkcyjnej.
Kupując tester w perfumerii internetowej możemy naprawdę sporo zaoszczędzić. Co prawda produkt różni się od oryginału pod względem wizualnym ale jeśli komuś nie zależy na szczegółach jakimi są inny wygląd korka, brak folii na opakowaniu czy oryginalnego pudełka, kupując tester może zrobić naprawdę dobry interes. Są jednak osoby, które od perfum oprócz ślicznego zapachu oczekują także pociechy dla oka w postaci eleganckiego flakonika, idealnie dopracowanego pod każdym względem. Testery nie sprawdzą się też najlepiej, jeśli planujemy wręczyć komuś prezent w postaci perfum. Możemy jednak kupić ładne, ozdobne pudełko, w którym umieścimy tester i ciekawe wypełnienie.

Jak już wcześniej zostało wspomniane, testery w swojej ofercie mają tylko i wyłącznie perfumerie internetowe. Musimy być jednak ostrożni by nie trafić na nieuczciwego sprzedawcę. Z tego względu warto wcześniej zweryfikować wiarygodność sklepu, posiłkując się przede wszystkim opiniami innych klientów.

Warto też przeczytać artykuł o tej samej tematyce na stronie https://kosmetolandia.pl/tester-czy-oryginalne-perfumy-co-wybrac