Co perfumy mówią o człowieku?

Nawet jeśli dobrze nie znamy drugiej osoby, patrząc na jej styl bycia, ubierania czy makijaż możemy się czegoś dowiedzieć o jej charakterze. Podobnie wygląda sprawa w przypadku perfum. Ich wybór może wiele powiedzieć o człowieku – jego osobowość często odzwierciedla zapach, który mu towarzyszy.

Jak rozszyfrować charakter człowieka po perfumach, których używa?

Osoby sięgające po zapachy owocowe lubią podróże i wyzwania. Mają wesołe usposobienie i cieszą się życiem. Takie perfumy to idealne rozwiązanie dla kobiet, które są ciekawa świata, chętnie poznają nowe miejsca i kultury. Pachnidła o aromacie soczystego jabłka czy słodkiej gruszki doskonałe oddają ich spontaniczny charakter.

Słodkie perfumy natomiast to połączenie najchętniej wybierane są przez Panie, które czują się niezwykle kobieco i zawsze chcą być w centrum zainteresowania. Uwielbiają otaczać się ludźmi i nie można im zarzucić braku obycia towarzyskiego. Najczęściej są to też kobiety o duszy romantyczki, od których bije optymizm i pogoda ducha.

Perfumy o świeżym zapachu doskonale odzwierciedlają charakter osób energicznych i żywiołowych, które lubią wyzwania i uparcie realizują swoje życiowe cele. Takimi zapachami otaczają się również osoby aktywnie fizyczne oraz bizneswoman. Świeże aromaty potrafią poprawić nastrój i samopoczucie oraz dają kopa do działania.

Zapachy kwiatowe najbardziej przypadną do gustu kobietom o artystycznej duszy. Osoby niezależne jak również indywidualistki chętnie otaczają się właśnie aromatami kwiatowymi. Warto również wspomnieć o tym, że są to także kobiety zdecydowane, mające silny charakter.

Perfumy z dodatkiem piżma czy aromatów korzennych u kobiety to znak, że jest ona tajemnicza i pragnie uwodzić swoim zapachem. Nic dziwnego, w końcu piżmo uchodzi jako afrodyzjak który potrafi rozbudzić zmysły płci przeciwnej. Po takie perfumy sięgają również Panie wyróżniające się elegancją i stylem.

Wybór zapachów zarówno w drogeriach jak i perfumerii internetowej np. https://esentire.pl jest tak spory, że z pewnością każdy znajdzie coś, co idealnie odzwierciedli jego charakter i sposób patrzenia na świat.

Więcej na temat perfum można przeczytać na stronie https://blog.esentire.pl/